lipca 30, 2017

Woda- Muszynianka i 15 powodów dlaczego warto pić wodę !

Dzisiaj prezentuję muszyniankę
Muszynianka to moja ulubiona woda !

Myślę, że to jedna z lepszych wód pod względem zawartości składników mineralnych. Posiada najwięcej magnezu.Schłodzona jest naprawdę pyszna !


Woda z tak dużą ilością magnezu jest bardzo dobra dla osób które mają cukrzycę, podczas stresu, przemęczenia, otyłych jak i dla kobiet przyjmujące środki antykoncepcyjne.


Pij wodę !!
-orzeźwia

-odchudza :D
-dobra dla skóry
-poprawia metabolizm
-usuwa toksyny
-zapobiega chorobom nerek
-dotlenia organizm
-pomaga w rzeźbieniu mięśni
-poprawia wydolność organizmu w czasie ćwiczeń

-redukuje bóle głowy
-utrzymuje w dobrym nastroju ! :)
-niweluje nieświeży oddech

-poprawia koncentracje i zdolności umysłowe
-pomaga utrzymać ciążę
-zapobiega zaparciom


Wybrałam tu tylko 15 powodów, w których każdy znajdzie coś dla siebie, tak naprawdę jest ich o wiele wiele więcej.
Teraz pewnie, każdy z was chwyci po wodę, ale to nie koniec.
Pamiętajmy, że trzeba jej pić minimum 1,5/ 2 litry dziennie a dokładniej 1ml na 1kcal spożywanego pokarmu lub 1l na 30kg masy ciała. Oczywiście wraz z wzrostem aktywności fizycznej musimy pić więcej wody.

„Muszynianka” zawiera składniki mineralne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Ze względu na znaczną zawartość takich pierwiastków jak: magnez, wapń, potas, sód, żelazo, mangan, fluorki, chlorki posiada właściwości dietetyczno-odżywcze.
O firmie:


Spółdzielnia „MUSZYNIANKA” powstała 23 czerwca 1951 roku.  W pierwszym okresie prowadziła działalność w zakresie usług krawieckich i zatrudniała 21 członków. Działalność usługowa prowadzona była wyłącznie w dzierżawionych lokalach. W kolejnych latach spółdzielnia poszerzała swoją działalność o usługi szewskie, pamiątkarskie, dziewiarskie, fotograficzne, drukarskie i fryzjerskie. Wymienione usługi nie przynosiły spodziewanych korzyści, dlatego ówczesny Zarząd podjął działania w kierunku uruchomienia produkcji spożywczej tj. cukierniczo-karmelarskiej.


Źródło:
https://www.muszynianka.pl/
aplikacja 'Pola'

2 komentarze:

  1. Masz dużo racji, w lato to powinno się więcej wody nawet pić. Gdy jestem ma dworze to staram się dużo pić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgodzę się z Tobą. Wcześniej piłam tylko cisowianke perlagè. Wszystko się zmieniło odkąd spojrzałam na wartości odżywcze. Póki co, nie znalazłam lepszej wody niż muszynianka. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Polskie produkty , Blogger